ÜMİTKÖY İFTAR MEKANLARI – ANKARA

blog yazısı ekle !

ÜMİTKÖY İFTAR MEKANLARI – ANKARA

Ankara'nın en lüks ve prestij sahibi semtlerinden biri; Ümitköy. Ümitköy, Çayyolu ile bağlantılıdır. Ümitköy semtinde çok sayıda alış- veriş merkezi, markaların kolu bulunmaktadır. Yani Ankara'nın merkez semtlerine Ümitköy'ü de dahil edebiliriz. Aynı zamanda burada çok lüks yapılar bulunmaktadır..

Yarens Saklı Bahçe - Ankara İftar

İncek

devamını oku... Adres: Seçkin Sokak No:21 İncek-Ankara

İncek Sofrası - Ankara İftar

İncek

devamını oku... Adres: İncek Mahallesi Turgut Özal Bulvarı No:3 İncek-Ankara

Çalgan Et Lokantası - Ankara İftar

Çayyolu

devamını oku... Adres: Alacaatlı Köyü Girişi No:1 Çayyolu-Ankara

Bedri Usta - Ankara İftar

Çayyolu

devamını oku... Adres: Ahmet Taner Kışlalı Mahallesi 2760. Cadde No:25 Çayyolu-Ankara

Denizatı Pastane Restoran İncek - Ankara İftar

İncek

devamını oku... Adres: Kızılcaşar Mahallesi Zafer Caddesi No:23 İncek-Ankara

MiCocina Kitchen Patisserie - Ankara İftar

Eskişehir Yolu

devamını oku... Adres: Mustafa Kemal Mahallesi 2079. Sokak Via Green İş Merkezi No:2/C 8-9 Eskişehir Yolu-Ankara

Eagles Coffee Food Studio - Ankara İftar

Çayyolu

devamını oku... Adres: Prof. Dr. Ahmet Taner Kışlalı Mah. 2846. sok. No:2 C/1 Dora Park Villaları - Çayyolu-Ankara

Cilalı Meyhane - Ankara İftar

Yaşamkent

devamını oku... Adres: Yaşamkent Mahallesi 3158. Cadde No:32 C Blok No:12 Yaşamkent-Ankara

Agapi Balık Restoran - Ankara İftar

İncek

devamını oku... Adres: Kızılcaşar Mahallesi Şehit Savcı Mehmet Selim Kiraz Bulvarı No:184 İncek-Ankara

Behzat Çayyolu - Et Balık Mangal - Ankara İftar

Çayyolu

devamını oku... Adres: Park Caddesi No:1 Çayyolu-Ankara


Mimari açıdan mükemmel ve hayran bırakan yüksek binalar, akıllı binalar vb. yapılar ile karşılaşmak mümkündür. Dolayısı ile Ankara'nın 1900'lü yıllardan sonra hızlı bir değişim sürecine girerek gelişen Ümitköy hiçbir zaman natürelliğini de kaybetmemiştir. Binaların yenilenmesinin yanı sıra mekanları da yenileyerek, çok sayıda mekâna ev sahipliği yapmaktadır. Farklı mekanlar ile dolu olan Ümitköy bu ayda Ramazan ayını misafir etmeye hazırlanıyor. Ramazan ayı için pahalı mekanlar olduğu kadar mütevazi, salaş mekanlar iftarda hazır bulabiliriz. Özellikle menülerini yeniden, özel lezzetler ile hazır hale getirdi. Ümitköy iftar mekanları – Ankara, zengin menü, ramazanın manevi atmosferi ile Ankara'nın bir ay boyunca en çok tercih edilmesi nedeni ile zirvededir.

Gelir grupları açısından yüksek gelire sahip insanlar Ümitköyde yaşamaktadır. Dolayısı ile restoranlar, kafeler, alış- veriş mekanları gibi pek çok yerin fiyatı da yüksek gelire göre ayarlanmaktadır. Sadece zengin insanlar mı yaşıyor Ümitköyde? Mütevazı ve makul fiyatlı mekanları da bulabilirsiniz. Ramazan ayının ülkemize getirdiği canlı ve hareketli enerjisi Ümitköyde de hissedilmektedir. Bu durumu Ümitköy iftar mekanları – Ankara'nın insanlar ile dolup taşmasından anlamaktayız.

Ankara'da yaşamak kimi için bir sıkıntıya dönüşürken kimi için bir ayrıcalıktır. Sıkışık trafik, uzun mesafeler bazıları için çileye dönüşmektedir. Ancak Ankara'nın çeşitli semtlerinde hizmete açılan mekanlara giderek ortamlara ve menüleri inceleyerek o mekanları tanımak, bazıları için ayrıcalıktır. Çünkü duymadığınız, tatmadığınız pek çok yemek, tatlı kısacası lezzetlere bu mekanlar size ulaştırmaktadır. Örneğin; Ümitköy. İnsanların ayrıcalıklı hissetmelerini sağlayan çok sayıda elit mekân vardır.

Ümitköy iftar mekanları – Ankara, kalite açısından birinci sınıftır. İftar akşamlarında lezzetli yemekler ile orucunuzu açarken servisin iyi olması, kolayca iletişim kurabileceğiniz diğer personel ile istek ve ihtiyaçlara en iyi şekilde karşılamaktadır. Ümitköy iftar mekanları – Ankara, Ankara'nın sembol haline gelmesinin temel nedenlerinden biri de Ümitköy'ün natürel manzarası, büyülü havasında gizlidir.

On yedi saate yakın tutulan orucun Ümitköy iftar mekanları – Ankara da güzel bir iftar yemeği ile bitirilmesi, sevdikleriniz, aileniz ile beraber akşamın sonunda yuvanıza döndüğünüzde yeniden deşarj olmuş hissedeceksiniz. Ramazan ayına güzel ir başlangıç yapmak, bu ayın böyle devam edip son bulmasını sağlar. Dolayısı ile Ramazan ayına Ümitköy iftar mekanları – Ankara ile iyi bir başlangıç yapabilirsiniz. On bir ay içerisinde en farklı olan Ramazan ayın manevi ruhunu yaşatan bu mekanlarda özel lezzetler ile tatlandırılmaktadır.

Ümitköy iftar mekanları – Ankara da kaliteli bir iftar yemeği organize ediyorsanız fiyatları hakkında bilgi edinebilir, ne kadar bütçeye ihtiyaç olduğunu belirleyebilirsiniz. Bu mekanlar müşterilerine sürpriz yapmayı seviyor. Özellikle indirim, kampanya gibi sürprizler müşterileri mutlu etmektedir. Böylece bütçeyi zorlamadan aileniz ile Ramazan ayında güzel ve özel bir iftar yemeği yiyebilirsiniz.

Ramazan ayının getirdiği heyecanın yanı sıra Ümitköy iftar mekanları – Ankara da ödediğiniz paranın hakkını verdikleri düşüncesinin mutluluğunu da hissedeceksiniz. Eğer hala bu mekanları tecrübe etmediyseniz Ramazan bitmeden mutlaka gidip görmeniz gerekir. Çünkü diğer Ramazan ayı gelene kadar çok beklemeniz gerekecek. Hem Ramazan ayının ruhu hem de özel lezzetleri hem başka yerde yok hem de başka ayda yok. Önceden yerinizi ayırtarak kalabalık nedeni ile yer bulamama sıkıntısından kurtulabilirsiniz. Ümitköy'ün harika manzarasına eşlik ederken bir yandan da lezzetli yemekleri tadacaksınız.