GÖLBAŞI İFTAR MEKANLARI – ANKARA

blog yazısı ekle !

GÖLBAŞI İFTAR MEKANLARI – ANKARA

İnsan doğası gereği rahatlamak istediği zaman ya yeşil ortamları ya da su kenarlarını tercih etmektedir. Ankara'da yaşayanların en mustarip olduğu konulardan biri de rahatlayacakları, stres atabilecekleri bir yerin yakınlarda bulunmamasıdır.

Behzat Oran - Et Balık Mangal - Ankara İftar

Oran

devamını oku... Adres: Yukarı Dikmen Mah. 630. sok. No:7 Oran-Ankara

Behzat Subaşı - Ankara İftar

Çankaya

devamını oku... Adres: Üsküp Caddesi (eski Çevre sok.) 11/A Çankaya-Ankara​

Yarens Saklı Bahçe - Ankara İftar

İncek

devamını oku... Adres: Seçkin Sokak No:21 İncek-Ankara

Mardin Konağı - Ankara İftar

Çankaya

devamını oku... Adres: Birlik Mah. 448. Cad. No: 10/A Çankaya-ANKARA

Behzat Çayyolu - Et Balık Mangal - Ankara İftar

Çayyolu

devamını oku... Adres: Park Caddesi No:1 Çayyolu-Ankara

Fige Restaurant & Jazz House - Ankara İftar

Çankaya

devamını oku... Adres: Pr. Dr. Aziz Sancar cad. ( eski Abdullah Cevdet sok.) No:15 Çankaya-Ankara

Eagles Coffee Food Studio - Ankara İftar

Çayyolu

devamını oku... Adres: Prof. Dr. Ahmet Taner Kışlalı Mah. 2846. sok. No:2 C/1 Dora Park Villaları - Çayyolu-Ankara

By Erdal Fasıl Ocakbaşı - Ankara İftar

Yıldız

devamını oku... Adres: Hollanda Caddesi 4/A Yıldız-Çankaya-Ankara

Çalgan Et Lokantası - Ankara İftar

Çayyolu

devamını oku... Adres: Alacaatlı Köyü Girişi No:1 Çayyolu-Ankara

Köşk Et & Balık Restaurant - Ankara İftar

Gölbaşı

devamını oku... Adres: Haymana Yolu 3.km Karşıyaka Mahallesi 634.Sokak No:4 Gölbaşı-Ankara

Denizatı Pastane Restoran İncek - Ankara İftar

İncek

devamını oku... Adres: Kızılcaşar Mahallesi Zafer Caddesi No:23 İncek-Ankara

İncek Sofrası - Ankara İftar

İncek

devamını oku... Adres: İncek Mahallesi Turgut Özal Bulvarı No:3 İncek-Ankara

Bedri Usta - Ankara İftar

Çayyolu

devamını oku... Adres: Ahmet Taner Kışlalı Mahallesi 2760. Cadde No:25 Çayyolu-Ankara

Cilalı Meyhane - Ankara İftar

Yaşamkent

devamını oku... Adres: Yaşamkent Mahallesi 3158. Cadde No:32 C Blok No:12 Yaşamkent-Ankara

Agapi Balık Restoran - Ankara İftar

İncek

devamını oku... Adres: Kızılcaşar Mahallesi Şehit Savcı Mehmet Selim Kiraz Bulvarı No:184 İncek-Ankara

Bitez Yalısı - Ankara İftar

Gölbaşı

devamını oku... Adres: Konya Yolu Sahil Caddesi No: 28 Gölbaşı-Ankara


Ama adeta Ankara'nın huzur bölgesi olan Gölbaşı, Ankaralıların kafa dinlemek ve rahatlamak için en çok tercih ettikleri yerlerdendir. Bu gelenek Ramazan ayında da değişmeyerek devam etmektedir. Sıcak ve bunaltıcı yaz günlerinde Gölbaşı'nda iftar bir başka olur. Ramazan ayının hazzını ve coşkusunu, serin, ferah ve rahatlatıcı manzara eşliğinde yaşamak istiyorsanız o zaman Gölbaşı iftar mekanları – Ankara tam da size uygun mekanlar olabilir.

Ramazan ayı boyunca siz de iftarınızı Ankara iftar mekanlarında yapmak istiyorsanız ekonomik iftar mekanları tercih ederek bütçenizi ayarlamanız gerekmektedir. Tabi bu ayarlamayı yaparken iftar mekanının kalite, hijyen ve sağlık kurallarından asla taviz vermeyen yerlerden seçilmesi oldukça önemlidir. Ekonomik iftar menüsünü herkes sunabilir ama kaliteli ve sağlıklı iftar menüsünü sadece elit ve kaliteyi gerçekten benimsemiş iftar mekanları sunar. Bu dengeyi sağlamak son derece önemlidir. Gölbaşı iftar mekanları – Ankara mekanları arasında bu durumu tam manasıyla dengede tutan yerler mevcuttur. Gölbaşı iftar mekanları – Ankara'da Ramazan ayı boyunca kaliteli ve sağlıklı iftar menülerini en uygun fiyatlara alabileceğinizi belirtmek isteriz. Ramazan ayı paylaşma ve kardeşlik duygularının pekiştirilmesini amaçlamakta ise Gölbaşı iftar mekanları – Ankara da oldukça uygun fiyatlarda iftar menüleri sunarak herkese iftar yaptırabilmeyi amaçlamaktadır.

Ramazan ayı az önce de bahsettiğimiz gibi paylaşma ve kardeşlik ayıdır. Böyle olduğu da bilindiği için iftar davetleri önemli bir yer tutmaktadır. Bu sıcak ve bunaltıcı yaz akşamlarında evlerde iftar davetleri vermek yerine Gölbaşı iftar mekanları – Ankara'da ve göl manzaralı iftar mekanlarında iftar daveti vermek oldukça mantıklı olacaktır. Ayrıca hem siz hem de misafirleriniz bu durumdan oldukça memnun kalacaklardır. Tabi misafir daveti denildiği zaman menü fiyatları insanları tedirgin etse de Gölbaşı iftar mekanları – Ankara'da iftar menüleri davetli sayısına göre oldukça makul fiyatlarda servis edilmektedir. Değişik kampanyalar ve iftar menülerinde ki fırsatlar ile birçok Ankaralının yaptığı gibi iftar davetlerinizi Gölbaşı iftar mekanları – Ankara'da yapabilirsiniz.

Bir iftar mekanını tercih ederken fiyatına dikkat ettiğimiz kadar temizlik, hijyen ve sağlık kurallarına da azami ölçüde dikkat etmelerine de bakmamız gerekmektedir. Bu konuda kafanız ve içinizin rahat etmesini istiyorsanız o zaman temizlikte ve hijyen de öncü iftar mekanları olan aynı zamanda da nezih mekanlar olan Gölbaşı iftar mekanları – Ankara'yı tercih edebilirsiniz. Ayrıca bir mekân için en önemli diğer bir etken ise güler yüzlü personel ve kaliteli bir hizmettir. İşte tüm bu şartları sağlayan ender iftar mekanları bulunmaktadır. Tabi Gölbaşı iftar mekanları – Ankara'da tam da size uygun iftar mekanlarını bulabilmeniz mümkündür. Ramazan ayı boyunca iftardan sahura kadar olan süre boyunca herkese büyük bir mutlulukla hizmet vermektedirler.

Gün boyu çalışan ve yorgun düşen insanların ev yemeklerine duydukları özlem iftar menülerinde masalarına servis edilmektedir. Adeta evinizde hazırlanmışçasına lezzetli yemeklerin iftar saatine kısa bir süre kala masanıza servis edilmesi günün tüm yorgunluk ve stresini bir anda alıp götürecek ve sizde sadece o anın mutluluğu kalacaktır. Gölbaşı iftar mekanları – Ankara'da iftar yapmaya karar verdiyseniz o zaman rezervasyon yaparak yerinizi ayırttırmanızda fayda vardır. Ayrıca istediğiniz yemeğin de siparişini vererek iftar saatine kısa bir süre kalaraktan hazırlanacak ve servisi yapılacaktır.