BAHÇELİEVLER İFTAR MEKANLARI – ANKARA

blog yazısı ekle !

BAHÇELİEVLER İFTAR MEKANLARI – ANKARA

Bahçelievler, Ankara'nın Çankaya ilçesine bağlı bir semttir. Bahçelievler'in en önemli özelliği, sosyal yaşamın en önemli merkezlerinden biri olmasıdır. Gün içerisinde binlerce kişi tarafından ziyaret edilen Bahçelievler'de birçok mekân da hizmet vermektedir.


Restoranlar, mağazalar, kafeler ve daha birçok alanda mekânlar Bahçelievler'de her kesimden ve herkese hizmet vermektedir. Oldukça eski bir yer olan Bahçelievler, son düzenlemelerle adeta Ankara'nın bir cazibe ve ekonomi merkezi haline gelmiştir. Bu eşsiz semt, Ramazan ayında da oldukça renkli ve Ramazan ayının ruhuna uygun bir görünüme kavuşmaktadır. Ramazan denildiği zaman da akıllara ilk gelen şeylerden biri de iftar mekanlarıdır. Çünkü semt ne kadar canlı ve renkli ise iftar mekanları da bu denli renkli ve canlı olmaktadır. Bahçelievler iftar mekanları – Ankara olarak bir iftar mekânı arıyorsanız, birçok farklı iftar mekanları bulunmaktadır. Bu mekanlar genel olarak şu şekildedir;

  • Bahçelievler iftar mekanları - Et döner iftar mekanları
  • Bahçelievler iftar mekanları - Balık ve deniz ürünleri iftar mekanları
  • Bahçelievler iftar mekanları - Ev yemekleri iftar mekanları
  • Bahçelievler iftar mekanları - Kebap iftar mekanları
  • Bahçelievler iftar mekanları - Fast food iftar mekanları
  • Bahçelievler iftar mekanları - Lahmacun ve pide iftar mekanları
  • Bahçelievler iftar mekanları - Mangal evi iftar mekanları
Bu şekilde daha birçok iftar mekanını sıralayabilmemiz mümkündür. Oldukça fazla kişinin tercihi olan Bahçelievler iftar mekanları – Ankara 'da oldukça kalabalık iftar mekanları bulunmaktadır. Bu iftar mekanları kaliteli ve en iyi iftar mekanları arasındadır. Az öncede bahsettiğimiz gibi Bahçelievler oldukça eski bir yerleşim yeri olması sebebiyle burada hizmet veren mekanlar da en az bu semt kadar eski ve köklüdür. Eğer kaliteli ve iyi bir hizmet anlayışı olan iftar mekanları arıyorsanız o zaman Bahçelievler iftar mekanları – Ankara tam da size uygun mekanlar arasında olabilir. Bahçelievler iftar mekanları arasında istediğiniz yerleri belirleyerek size en uygun iftar mekanını tercih edebilirsiniz. Bahçelievler'de bulunan iftar mekanları genel manasıyla kaliteli ve alanında en iyi hizmeti veren mekanlardandır. Ama yine de tercih edeceğiniz iftar mekanını iyice araştırmanız sizin için daha uygun olacaktır. Bahçelievler iftar mekanları – Ankara olarak küçük bir araştırma yaparak bu semtte hizmet veren bütün iftar mekanlarına ulaşabilirsiniz. Ayrıca bu iftar mekanları hakkında da kullanıcı yorumlarına bakarak size en uygun iftar mekanını belirleyebilirsiniz.

Dafne Hotel - Ankara İftar

Balgat

devamını oku... Adres: Çiğdem Mahallesi 1545. Sokak No:7 Balgat-Ankara

Rıfkı - Et Balık Mangal - Ankara İftar

Balgat

devamını oku... Adres: Türk Ocağı cad. No: 76/10 Balgat-Ankara

MiCocina Kitchen Patisserie - Ankara İftar

Eskişehir Yolu

devamını oku... Adres: Mustafa Kemal Mahallesi 2079. Sokak Via Green İş Merkezi No:2/C 8-9 Eskişehir Yolu-Ankara

Marco Pascha Çukurambar - Cafe de Marco - Ankara İftar

Çukurambar

devamını oku... Adres: Kızılırmak Mahallesi Muhsin Yazıcıoğlu Caddesi Hayat Sebla Evleri No:30/ B Çukurambar-Ankara

Kalaylı Restoran - Ankara İftar

Çukurambar

devamını oku... Adres: Ufuk Üniversitesi Caddesi The Paragon İş Merkezi 2/A-2 Çukurambar-Ankara

Hüsnü - Et Balık Mangal - Ankara İftar

Emek

devamını oku... Adres: Kazakistan cad. (eski Emek 4. cad.) No: 159/14 Emek-Ankara

Aliço Balık Evi - Ankara İftar

Emek

devamını oku... Adres: Bosna Hersek Caddesi No:20/A Emek-Ankara

Ankara İftar

Emek

devamını oku... Adres:


Bahçelievler'de birçok iftar mekânı bulunmaktadır. Bu iftar mekanları arasında herkesin zevkine ve bütçesine hitap edecek mekanlar bulunmaktadır. Seçeceğiniz mekâna göre, iftar menüsüne göre iftar menü fiyatları değişiklik gösterebilmektedir. Ayrıca lüks bir iftar mekânı tercih edebileceğiniz gibi daha mütevazi bir iftar mekânı da tercih edebilirsiniz. Bu durum hem misafirlerinizi davet ederken size bir ayrıcalık sağlayacaktır hem de bütçenizi bu duruma göre kolaylıkla ayarlayabilirsiniz. Her yerde Ramazan ayında iftar mekanları rezervasyon ile müşteri kabulü yapmaktadır. Bu durum Bahçelievler iftar mekanları – Ankara için de geçerlidir. Oldukça kalabalık bir semt olan Bahçelievler hiç şüphesiz Ramazan ayında da aynı yoğunluğu devam etmektedir. Bu sebeple iftarınızı yapmak istediğiniz iftar mekanını belirlediyseniz telefon ile rezervasyon yapmanızda fayda vardır. Aksi halde yer bulabilmeniz neredeyse imkansızdır. Ayrıca yaptırdığınız rezervasyon ile önceden istediğiniz iftar menülerinin de siparişini verebilirsiniz. Ayrıca erkenden verdiğiniz sipariş iftar saatine çok kısa bir süre kala hazırlanacak ve taze bir şekilde masanıza servisi yapılacaktır. Bahçelievler iftar mekanları – Ankara 'da istediğiniz iftar menüsünü en uygun fiyata bulabilir ve bu sayede de kaliteli bir iftar menüsü ile iftarınızı yaparken diğer taraftan da bütçenizi koruyabilirsiniz.